Eindklassement Limburg Cycling Chrono Trofee 2017
15/06/2017
Limburg Cycling Chrono Trofee Eindklassement 2017

Onderstaand het eindklassement LCCT 2017


Pl.
NaamPanheelHerkenbosch
WellTotaal
Jeugd categorie jongens & meisjes / nieuwelingen jongens
1Jody Jochems25252575
2Jordan Habets24242472
3Tom Smeets23232369
4Daan Douven22222266
5Kevin Arrammach21192161
6Lars Rouffaer18181753
7Nick Thoolen19161651
8Dann Göbbels17151547
9Stef Hendriks-211839
10Luuk Cox-172037
11Daan Honderdors1381132
12Radan Adriaans1614-30
13Jari Diepstraten971329
14Joris van der Niet1212-24
15Juul Thoolen-101424
16Tyson Cloudt1011 21
17Jeunke Timmermans813 21
18Jochem Widdershoven-20 20
19Jesse Kramer20- 20
20Finn Roumen119 20
21Lars Zoomers  1919
22Bowen Adriaans15--15
23Glenn Van der leij14- 14
24Vigo Schouten66 12
25Sam Hermans  1212
26Robin Geraedts  1010
27Ruben Jacobs7- 7






Pl.NaamPanheelHerkenboschWellTotaal
Nieuwelingen / Junioren meisjes
1Lieke Janssen24242573
2Pien Limpens23232470
3Maartje Cox20202262
4Joyce Arrammach-212344
5Joan de bruyn25- 25
6Dieke Hendriks-25 25
7Jewel Paumen-22 22
8Lonneke Geraerts22- 22
9Julia Kramer21- 21






Pl.NaamPanheelHerkenboschWellTotaal
Vrouwen 30+
2Kirsten Schramm25-2449
1Marion Gerssen  2525






Pl.NaamPanheelHerkenboschWellTotaal
Elite-Beloften-Amaterus vrouwen
1Sabine Heij24222167
2Kylie Waterreus25-2348
3Christel van Loo-25 25
4Sarah Inghelbrecht  2525
5Bryony van Velzen-24 24
6Suzanne Verhoeven  2424
7Robin Driehuijs-23 23
8Karolien Liesens23- 23
9Evelien Rijters  2222
10Lotte Jansen22- 22
11Vyne van der Schoot  2020
12Sophie van Bakel  1919






Pl.NaamPanheelHerkenboschWellTotaal
Overig aangepast wielrennen
1Ronald Carpay/Bjorn Demas25-2550
2Willem Wijlaars2425 49






Pl.NaamPanheelHerkenboschWellTotaal
Master 40+ / Sportklasse mannen
1Marcel Webers25242574
2Dirk Esser24252473
3Jac Roemerman23181859
4david blockx18221959
5Stephan Muijres21161754
6Marc Assinck20131851
7Jordy Meerman-232346
8david blommaert16141545
9John van de Laar13151644
10Chris Timmermans1791137
11Jurgen Zijlstra-172037
12Eric Bouwmeister1581235
13Victor Widdershoven1219 31
14Gianni Schim1051025
15Jan de Koning-121325
16Jurgen Segers-111425
17Jan Noorloos116623
18Yoram Y.J.L. Carboex22- 22
19Carlos Lima95822
20Klaus Gerber  2222
21Christiaan Riemens-21 21
22Jan Sanders  2121
23Peter Roozemond-20 20
24Ron Hellemons65920
25Ronny Denier19- 19
26Maurice Honderdors75517
27Evert Wijnberg87 15
28Sjoerd Tilstra14- 14
29Günter Jekubzik-10 10
30Alex Hoeks  77
31Patrick Kleine-5 5
32Pascal Kerssemakers5- 5
33Robert Wendler  44






Pl.NaamPanheelHerkenboschWellTotaal
Junioren mannen
1Stijn Daemen25252575
2Niels Peters21242469
3Melvin Lindelauf2223 45
4Jurgen van den Aarssen2022 42
5Stan Coolen-202242
6Lars Daniels24- 24
7Timo Warnier23- 23
8Cas Horstenbach  2323
9Tjeu Gehlen-21 21
10Max Tenhagen  2121






Pl.NaamPanheelHerkenboschWellTotaal
Amateurs mannen
1Lars Quaedvlieg25232573
2Rens Janssen22191758
3Marijn Coolen19171652
4Dennis van Oorschot20181351
5Corne Verhoeks-252348
6Luuk Nissen2322 45
7Lennart Bexkens18161044
8Peter Roozemond21-2142
9Lex van Enckevort-151732
10Bas Diederen-24 24
11Christiaan Riemens24- 24
12Jeroen Luijks  2424
13Maarten van Kooij  2222
14Jan-Niklas Jünger-21 21
15Yoram Carboex-20 20
16Joost Aelmans  2020
17Dik van de Koolwijk  1919
18Kaj Raaijmakers  1818
19Frank Driessen  1515
20Bram v.d Hulst  1414
21Remco Coumans-14 14
22Pepijn Vermeulen  1212
23Sander Hermans  1111
24Roberto Budano  1010






Pl.NaamPanheelHerkenboschWellTotaal
Elite-Beloften mannen
1Yente Clauw24232370
2Nils Sinschek18242567
3Michael-Angelo Romana23212165
4Luuk van Helden17221958
5Roland van der Sloot2120 41
6Giel Meesen-192241
7Sam Errens1517 32
8Joshua Teasdale25- 25
9Michaël de Jong-25 25
10Rens Tulner  2424
11Max Hendrikx22- 22
12Connor Lambert20- 20
13Jens van den Dool  2020
14Simon Daniels19- 19
15Thijs Horrichs-18 18
16Ralf Ritzen  1818
17Christian Fritz  1717
18Niels Gort16- 16